Лого
Вхід / Реєстрація

Гарантія і повернення

Повернення/обмін товару


Ви можете повернути/обміняти товар протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує вам Закон України «Про захист прав споживачів». Повернення / Обмін товару проводиться шляхом повернення нам придбаного товару з подальшим відшкодуванням коштів покупцю.

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся, що:


- товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, не піддавався змінам тощо.

- товар повністю укомплектований

- збережені всі ярлики і маркування


Ми повернемо кошти за Ваше замовлення після отримання товару і розгляду поданої заяви на повернення/обмін, але не пізніше 7 днів із моменту надходження даного товару і заяви на повернення/обмін.


У яких випадках може бути відмовлено в обміні/поверненні товару?


Відмова в обміні/поверненні товару може бути з наступних причин:


- є механічні або інші пошкодження, які виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця чи третіх осіб

- було вчинено несанкціоноване втручання, ремонт або заміна внутрішніх елементів і компонентів товару, порушена конструкція чи комплектація товару
Гарантія на товари


Гарантія на основні матеріали (тканина, стрічки), фурнітуру (блискавки, текстильна застібка, пластикова фурнітура, кнопки), на усі вироби – 1 рік з моменту продажу.


Гарантія на якість виготовлення – 5 років.


Випадки, які не покриваються гарантією:


- механічні ушкодження зовнішнього та/або внутрішнього шару тканини, викликані дією гострих, твердих, ріжучих предметів (цвяхи, уламки, колючки та інше) або дією абразивів

- недотримання температурних режимів при експлуатації та зберіганні (ознаки – сліди впливу полум’я, високих температур, оплавлення, теплові деформації)

- ушкодження під впливом хімічних речовин (рідин, випарів)

- біологічні ушкодження (цвіль, пліснява, пошкодження гризунами)

- ушкодження, що виникли в результаті використання не за призначенням

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.