Лого
Вхід / Реєстрація

Тактичні сумки

Кататог та фільтри
Знайдено

Тактична сумка – є одним з найнеобхідніших аксесуарів військового екіпірування під час виконання бойових завдань. Завдяки своїй компактності, мобільності та зручності сумку зручно брати з собою та зберігати в ній найнеобхідніші речі, наприклад зброю, боєприпаси, аптечку тощо. 

Якісні тактичні сумки допомагають рівномірно та правильно розподілити навантаження речей, які необхідно постійно носити з собою.

Купити зручну та надійну тактичну сумку ви можете на нашому сайті. Ми є виробниками якісного військового спорядження, детально продумуємо кожну його дрібницю, ретельно підбираємо всі матеріали та фурнітуру. 

Види тактичних сумок

  1. Поясна сумка для РПС СБ-К – компактна та зручна, може кріпитися на ремінно-плечову систему. Підходить для перенесення 200-патронного короба кулемета Калашнікова.
  2. Сумка для ПНБ – призначена для перенесення приладів нічного бачення, активних навушників чи тепловізорів відповідного розміру. Моделі сумок ПНБ відрізняються формою та розмірами, їх можна підібрати для різних моделей приладів нічного бачення.
  3. Сумка для скиду магазинів СВАЛКА - П – призначена для скиду в неї порожніх магазинів.
  4. Сумка-напашник TRACKER. Тактична сумка через плече, може також кріпитись до плитоноски або ремінно-плечової системи. Оснащена окремою кишенею для елементу бронезахисту, додатковими кріпленнями для турнікета та ножиць.
  5. Транспортна сумка БК. Використовується для перенесення боєприпасів, раціонів харчування, різноманітного спорядження тощо. Виготовляється у трьох розмірах (S,M,L), з міцних та надійних матеріалів, здатних витримати значне навантаження.

Функціональності та особливості тактичних сумок

Ми займаємось виробництвом тактичних сумок та іншої військової амуніції вже багато років. Починаючи з 2014 року наші воїни використовують їх під час ведення активних бойових дій. За ці роки ми змінили деякі моделі, врахувавши при цьому особливості ведення сучасної війни та зауваження наших військових. 

Всі тактичні воєнні сумки нашого виробництва виготовлені із надміцної та надійної тканини, MIL-SPEC CORDURA 500D. Завдяки водонепроникним її властивостям всі ваші речі будуть захищені від потрапляння вологи. Тканина має додаткову NIR обробку, яка здатна “приховати” сумку від тепловізорів ворога. 

При виготовленні сумок ми використовуємо надійну фурнітуру, вона здатна витримувати велике навантаження, та не підводити в екстрених ситуаціях. 

Кожна модель має продуману систему кріплень та додаткових кишень, в деяких є спеціальні відділення для розміщення в них бронезахисту.

Купити тактичну сумку в інтернет-магазині Suputnik Gear

На нашому сайті ви можете купити тактичну сумку на пояс або на плече прямо онлайн. Доставка можлива в будь-який куточок України, де є відділення Нової Пошти або УкрПошти. Також ви можете купити тактичну сумку в наших офлайн магазинах, потримати виріб в руках, ознайомитись з його особливостями та характеристиками більш детально. 

Всі моделі наших сумок призначені для полегшення важкої роботи наших воїнів. Вони можуть стати вірними помічниками та товаришами в бою, які не підведуть у важливий момент. Продумана система кріплень та кишень забезпечить вам швидкий доступ до необхідних речей, а міцні матеріали, з яких виготовлена вся наша військова амуніція, можуть витримати надвелике навантаження. 

Всі наші сумки водостійкі, їх можна використовувати в будь-яку погоду, адже тканина з якої вони виготовлені, не втрачає своїх захисних властивостей як при дуже високих, так і при дуже низьких температурних умовах.

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.