Лого
Вхід / Реєстрація

Ремінно-плечові системи (РПС)

Ремінно-плечові системи (РПС) – це зручні та функціональні елементи військового екіпірування, які допомагають розміщувати та переносити необхідне спорядження, наприклад підсумки, зброю, набої тощо. 

Добре продумані РПС здатні полегшити роботу воїна, адже під час виконання бойових та тактичних завдань військовим необхідно мати всі необхідні речі “під рукою”, знати, що при необхідності вони їх можуть легко та швидко дістати, без витрачання часу на пошуки. 

Ремінно-плечові системи виробництва SUPUTNYK-GEAR розроблялися безпосередньо під потреби наших військових. При створенні та удосконаленні моделей ми враховували зауваження та побажання воїнів, які використовували РПС під час різноманітних завдань. 

Конструкція розвантажувальних систем (РПС)

Всі наші розвантажувальні системи виготовляються з якісної водонепроникної тканини, MIL-SPEC CORDURA 500D, яка має додаткову NIR обробку, що робить вироби невидимими для приладів нічного бачення. Тканина здатна витримувати значні температурні коливання, не змінюючи своїх властивостей.

Підкладка РПС виготовлена з міцної сітки GEDEON, яка довгий час не псується та забезпечує чудову вентиляцію.

Наші ремінно-поясні системи зручно використовувати під час виконання бойових завдань. Вони не обмежують в рухах, легко регулюються, а внутрішній жорсткий пояс забезпечує стабільність під навантаженням. 

На нашому сайті ви можете обрати РПС та аксесуари до неї в залежності від власних потреб серед різноманітних моделей:

  • Розвантажувальна система РПС Селус. Це популярна ремінно-плечова система, яка використовується нашими воїнами з самого початку АТО, з 2014 року. Завдяки їй можна зручно переносити боєкомплект, додаткове спорядження. Продумана модульна система дозволяє кріпити різноманітні підсумки, підлаштовувати РПС під власні потреби та особливості тактичного завдання. 
  • Плечові ремені для тактичних поясів. Їх можна придбати додатково до РПС. Мають зручні кріплення, надійну фурнітуру. 
  • Різноманітні підсумки та бойові модулі, які можна кріпити до РПС. 

Купити РПС в Україні

На нашому онлайн магазині ви можете купити якісні РПС по доступній ціні. Ми виробляємо товари військового призначення з 2008 року, та несемо повну відповідальність за їх якість та зручність у використанні. В умовах сучасних військових дій РПС стали незамінними та необхідними помічниками наших воїнів. 

Якщо при оформленні замовлення у вас виникнуть питання, наші менеджери з радістю вас проконсультують, розкажуть про особливості товарів. Оплатити замовлення можна прямо на сайті онлайн, або післяплатою, при отриманні.

Доставка можлива по всій Україні, на відділення УкрПошти або Нової Пошти. Також замовлення можна забрати в нашому офлайн магазин в місті Одесі, Куликове поле 1. та в магазинах наших партнерів "Українська броня":

  • Запоріжжі (вул. Незалежної України 49),
  • Дніпрі (пр-т Яворницького Дмитра 105, Приміщення 2),
  • Білій Церкві (вул. Ярослава Мудрого 40).
Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.