Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Плитоноска АРЕС

Артикул: PC-ARS
Опис
Плейткеріер АРЕС - плейткеріер з системою швидкого скидання. Розроблений для амфібійних сил. Система швидкого скидання дозволяє моментально зняти плитоноску у випадку падіння у воду.
Колiр

Розмір

Розміри з урахуваннім товщини матеріалу плити Розмірна сітка

  • плита M, пояс S
  • плита M, пояс M
  • плита M, пояс L
  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Плейткеріер АРЕС - це надійна та зручна плитоноска, призначена для виконання різноманітних військових завдань. Створюючи цю модель плитоноски, ми орієнтувались на актуальні потреби наших воїнів, дослухались до їх побажань та зауважень. 

Однією з переваг плитоноски АРЕС є система швидкого скидання з тросом, яка дозволяє моментально зняти з себе бронежилет в екстреному випадку, наприклад під час падіння у ваду, поранення, аварії, потрапляння під завал тощо. 

Плитоноска АРЕС виготовлена з міцної водонепроникної та надійної тканини, MIL-SPEC CORDURA 500D. Вона витримує різкі перепади температури, легко очищується та не втрачає з часом своїх властивостей. 

Завдяки додатковій NIR обробці, бронежилет не видно через засоби нічного бачення, він дозволяє приховати воїна вночі та тим самим зберегти йому життя. 

Підкладка плейткерієра АРЕС виготовлена з міцної сітки GEDEON, яка забезпечує відмінну вентиляцію, а пластикова фурнітура YKK, 2M, WOOJIN PLASTICS відзначається своєю надійністю та витривалістю. 

У камербанді плитоноски АРЕС ви зможете розмістити м’який балістичний захист (МБ3) другого класу по ДСТУ, який можна придбати окремо на нашому сайті (в розділі “додатковий бронезахист”). 

Зверніть увагу, що самі плити не входять до комплектації плейткерієра АРЕС, їх необхідно придбати окремо. 

За потреби наші менеджери допоможуть вам підібрати необхідний розмір та модель плитоноски.

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.