Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Транспорна сумка БК-L

Артикул: CB-BKL
Опис

Міцна, надійна сумка для перенесення та транспортування боєкомплекту, раціонів харчування, інженерного спорядження, тощо.

Виготовляється у трьох розмірах (S, M, L).

Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Транспортна сумка БК-L – міцна та надійна сумка, яку можна використовувати для транспортування чи перенесення боєкомплекту, інженерного спорядження чи інших речей відповідного розміру. Загальний об’єм сумки становить 17 літрів.

Сумку можна переносити тримаючи за дві ручки або на плечі, за допомогою спеціальних лямок. До речі при необхідності ви можете лямки зняти та покласти їх в спеціальну окрему кишеню. 

Сумка оснащена системою закривання НАУТІЛУС, яка забезпечує швидкий доступ до її вмісту. Це здатно суттєво економити час воїна, особливо в екстрених ситуаціях, коли треба швидко дістати боєкомплект. 

Сумка виготовлена з надміцної водонепроникної тканини MIL-SPEC CORDURA 500D, яка захистить ваше спорядження від пилу та вологи, як при дуже високих, так і при низьких температурах. Також тканина має NIR обробку, що робить сумку непомітною для інфрачервоних ПНБ.

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.