Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

транспорна сумка БК-M

Артикул: CB-BKM
Опис

Міцна, надійна сумка для перенесення та транспортування боєкомплекту, раціонів харчування, інженерного спорядження, тощо.

Виготовляється у трьох розмірах (S, M, L).

Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

БК-M – це транспортна сумка середнього розміру, загальним об’ємом 11.5 мл. Її можна використовувати для перенесення або транспортування різноманітного військового спорядження, боєкомплекту, раціонів харчування тощо. Вона виготовлена з надміцних матеріалів, здатних витримати велике навантаження та захистити вміст сумки від потрапляння бруду та вологи. 

Основна тканина сумки MIL-SPEC CORDURA 500D є водонепроникною з додатковою NIR обробкою, робить сумку непомітною для ворожих ПНБ. Підкладка сумки виготовлена з міцної нейлонової підкладки. 

Сумку можна переносити в руках, тримаючи за дві короткі ручки або на плечі за допомогою знімної плечової лямки. За потреби ви зможете лямку легко зняти та покласти у спеціально відведену для неї кишеню на блискавці. 

Завдяки системі закривання НАУТІЛУС ви завжди будете мати швидкий доступ до свого спорядження, що особливо важливо під час виконання бойового завдання. 

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.