Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

транспорна сумка БК-S

Артикул: CB-BKS
Опис

Міцна, надійна сумка для перенесення та транспортування боєкомплекту, раціонів харчування, інженерного спорядження, тощо.

Виготовляється у трьох розмірах (S, M, L).

Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

БК-S – це транспортна тактична сумка невеликого розміру, загального об’єму 7,5 літрів. У сумці можна переносити боєкомплект, раціони харчування або інше спорядження. Під час транспортування ви можете тримати сумку в руці за допомогою зручних ручок, або повісити її на плече за знімну лямку. Після транспортування плечову лямку можна зберігати в окремій кишені. 

Основна тканина сумки MIL-SPEC CORDURA 500D є дуже міцною та надійною. Вона не пропускає вологу та бруд.  Конструкція сумки посилена якісною нейлоновою підкладкою. 

Сумку зручно використовувати навіть під час активних бойових дій. Завдяки системі закривання НАУТІЛУС ви будете мати швидкий доступ до всього її вмісту, не витрачаючи зайвого часу на відкривання. 

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.