Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Сумка бойова FATCAT (ТОВСТОКІТ) + БРОНЯ (2 РІВЕНЬ ЗАХИСТУ ДСТУ)

Артикул: TB-TRR
Опис

Універсальна бойова сумка, що може бути закріплена під плейткеріер чи використовуватися самостійно, як поясна чи кросбоді сумка. Збільшений по висоті варіант сумки TOMCAT.

Комплектується М'яким Балістичним Захистом (2 РІВЕНЬ ЗАХИСТУ ДСТУ)

Умови оформлення замовлення:

— передплата 100%

— термін виготовлення та постачання до 5 робочих днів


Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Протокол випробувань НВМПЕ

FATCAT (ТОВСТОКІТ) – це модель універсальної бойової сумки, яку зручно використовувати під час виконання різноманітних військових завдань. FATСАТ можна носити як поясну або кросбоді сумку, в комплект до неї входить зручний з'ємний пояс/лямка. Або ж її можна кріпити під плитоноску, на РПС чи тактичний ремінь (ворбелт) за допомогою спеціальних кріплень, які також входять в комплектацію до неї.

Ви зможете підлаштувати сумку під власні потреби завдяки універсальному інтерфейсу PVB (PAL/VELCRO/Bungeecord) всередині. 

З цією сумкою ви будете мати швидкий доступ до найнеобхідніших речей. Передбачена окрема кишеня з системою швидкого доступу для пістолета або медикаментів, а також спеціальні кріплення для турнікета та ножиць. Для додаткових дрібних речей на фронтальній поверхні та всередині сумки розміщені кишені на блискавці. 


Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.