Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Патрульний рюкзак ПІХОТИНЕЦЬ

Артикул: BC-INF
Опис

Рюкзак створений для піхотних підрозділів.

Дизайн рюкзака враховує специфіку використання рюкзака сумісно з бронезахистом та поясними системами.

Класичний патрульний рюкзак середнього розміру. Оптимально підходить для використання у польових умовах, завдяки надійній класичній схемі з вертикальним завантаженням та клапаном. Має чотири великих кишені, які забезпечують швидкий доступ до необхідних речей.

Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Патрульний рюкзак Піхотинець – це виріб, створений спеціально для піхотних підрозділів ЗСУ. При розробці та моделюванні ми враховували особливості сучасних бойових дій та побажання наших військових.

  • Виготовляється в кольорі Multicam.
  • Об’єм рюкзака - 33 літри, дозволяє помістити в нього найнеобхідніші речі. Такий середній розмір ранця оптимально підходить для використання його у польових умовах. 
  • Рюкзак має внутрішню жорстку раму та підвісну систему адаптовану для використання сумісно з бронезахистом.

При виготовленні рюкзака “Піхотинець” використовуються міцний та якісний матеріал. Його основна тканина - водонепроникна MIL-SPEC CORDURA 500D дозволить захистити всі ваші речі від попадання вологи та бруду. 

Рюкзак легко чиститься та не втрачає своїх властивостей як при дуже низьких, так і при високих температурах. 

Тканина має додаткову NIR обробку, завдяки якій вороги не зможуть побачити рюкзак через прилади нічного бачення, тепловізори. 


Пластикова фурнітура - YKK, 2M, WOOJIN PLASTICS, здатна витримати велике навантаження та не підвести у важливий момент. 

Патрульний рюкзак Піхотинець має велике основне відділення та чотири додаткові кишені. Дві передні та дві бокові кишені мають закритий клапан на фастексі. 

Завдяки продуманій модульній платформі на фронтальній частині рюкзака ви зможете прикріпити необхідні підсумки. Також додаткове спорядження можна кріпити до рюкзака за допомогою чотирьох петель для компресійних ременів, які розташовані на основному клапані. 

Замовити патрульний рюкзак Піхотинець можна прямо онлайн на нашому сайті. Також в каталозі ви можете обрати додаткові аксесуари, підсумки.

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.