Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Сумка для ПНБ ТИП-1

Артикул: SP-NVG
Опис

Сумка для перенесення та захисту монокуляра ПНБ (PVS-14, PVS-18), бінокуляра (PVS-15, AN/AVS-9), чи тепловізорів аналогічного розміру. 

Також можна переносити активні навушники.

Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Сумка для ПНБ ТИП-1 – спеціальна тактична сумка, призначення для зберігання, перенесення та захисту монокуляра приладу нічного бачення (PVS-14, PVS-18), бінокуляра (PVS-15, AN/AVS-9), тепловізорів аналогічного розміру чи активних навушників. 

Основна тканина сумки MIL-SPEC CORDURA 500D здатна захистити ваше спорядження від вологи, бруду та механічного пошкодження. Вона є міцною та водонепроникною. Також тканина має додаткову NIR обробку для захисту від приладів нічного бачення. 

Внутрішній простір сумки можна підлаштовувати під власні потреби, її внутрішня перегородка є знімною, також передбачена окрема кишеня для акумуляторів. В комплект входить знімна зручна лямка для перенесення. 

До сумки можна кріпити додаткові кишені, для цього по всій її площині розміщено PAL інтерфейс.

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.