Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Сумка для ПНБ ТИП-2 (PVS-14, PVS-18)

Артикул: SP-NTR
Опис

Сумка для перенесення та захисту монокуляра ПНБ (PVS-14, PVS-18), чи тепловізорів та інших пристроїв аналогічного розміру.


Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Сумка для ПНБ ТИП-2 може використовуватись для перенесення, захисту та зберігання монокуляра приладів нічного бачення моделей PVS-14, PVS-18 або тепловізорів, пристроїв відповідного розміру. Її можна кріпити на РПС, бронежилет або носити за допомогою спеціальної лямки, яка входить в комплектацію. 

Сумка виготовлена з дуже міцної тканини MIL-SPEC CORDURA 500D, яка здатна захистити ваше спорядження від бруду, пилу та вологи. Також тканина має NIR обробку. 

Для елементів живлення передбачена окрема кишеня з фіксатором. Також ви можете кріпити до сумки додаткові підсумки, кишені за допомогою PAL інтерфейсу на її фронтальній частині. 

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.