Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Сумка для ПНБ ТИП-2 (PVS-14, PVS-18)

Артикул: SP-NTR
Опис

Сумка для перенесення та захисту монокуляра ПНБ (PVS-14, PVS-18), чи тепловізорів та інших пристроїв аналогічного розміру.


Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Сумка для ПНБ ТИП-2 може використовуватись для перенесення, захисту та зберігання монокуляра приладів нічного бачення моделей PVS-14, PVS-18 або тепловізорів, пристроїв відповідного розміру. Її можна кріпити на РПС, бронежилет або носити за допомогою спеціальної лямки, яка входить в комплектацію. 

Сумка виготовлена з дуже міцної тканини MIL-SPEC CORDURA 500D, яка здатна захистити ваше спорядження від бруду, пилу та вологи. Також тканина має NIR обробку для додаткового захисту від ворожих приладів нічного бачення. 

Для елементів живлення передбачена окрема кишеня з фіксатором. Також ви можете кріпити до сумки додаткові підсумки, кишені за допомогою PAL інтерфейсу на її фронтальній частині. 

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.