Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Стандартний камербанд для плитоноски YOROI

Артикул: PA-YEC
Опис

Стандартний камербанд YOROI - аналогічний камербанду РЕЙНДЖЕР та РЕЙТАР. Забезпечує комфорт при довготривалому використанні плейткеріера.

Колiр

Розмір

Розміри з урахуваннім товщини матеріалу плити Розмірна сітка

  • пояс M
  • пояс L
  • пояс S
  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Стандартний камербанд YOROI – створений для комфортного тривалого використання плитоноски. Сумісний з моделями плейткеріерів РЕЙНДЖЕР, РЕЙТАР, YOROI. 

Камербанд виготовлений з надійних та міцних матеріалів, має MOLLE/PAL інтерфейс. Основна тканина, MIL-SPEC CORDURA 500D, не пропускає вологу, водонепроникна. Вона витримує коливання температури від -30 до +40 С, не втрачаючи при цьому всіх своїх властивостей. Також тканину легко очищати від різноманітних забруднень, яких неможливо уникнути під час бойових дій. Підкладка виробу виконана з міцної сітки GEDEON. 

Камербанд має систему швидкого скидання, представлену у вигляді спеціальних пряжок ROC. Вони дозволяють скинути плейткеєр за лічені секунди у екстрених випадках, тим самим врятувати життя воїна.

За потреби, в цьому камербанді ви можете розмістити м’який балістичний захист (МБЗ) другого класу по ДСТУ.  Доречі, МБЗ ви також можете придбати на нашому сайті, онлайн, у розділі “додатковий бронезахист”.

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.