Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Cумка адміністративна TECH POUCH-S

Артикул: AP-TPS
Опис

TECH POUCH призначений для зберігання кабелів, гаджетів, павербанків, елементів живлення, тощо.

Ця технічна сумка дозволить вам акуратно впорядкувати ваші речі та легко знайти потрібне.

Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

TECH POUCH – зручна та функціональна адміністративна військова сумка. Її можна використовувати для перенесення та зберігання різноманітних гаджетів, кабелів, павербанків, акумуляторів тощо.

Створюючи цю модель ми продумали кожну її дрібницю, тож ця сумка здатна полегшити службу воїна. Завдяки їй ви зможете акуратно впорядкувати свої речі, при необхідності швидко їх знайти та дістати.

Сумку TECH POUCH можна кріпити до плитоноски або РПС, також в комплекті є спеціальна лямка для її перенесення. 

Можете бути впевненим, що весь вміст сумки надійно захищено від потрапляння бруду та вологи. Основна тканина тактичної сумки TECH POUCH,  MIL-SPEC CORDURA 500D, є надміцною та не пропускає вологу. Вона має NIR обробку. 

Основне відділення сумки має перегородку з 7-ма кишенями, її можна знімати та підлаштовувати під власні потреби. Також організувати вміст сумки вам допоможе універсальний інтерфейс PVB (PAL/VELCRO/Bungeecord). 

На передній поверхні сумки розміщена кишеня на блискавці та велкро панель, до якої можна кріпити патчі. Також на дні сумки є спеціальні еластичні кріплення, до яких можна чіпляти хімічний ліхтар, дрібний інструментарій тощо. 

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.