Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Сумка бойова TOMCAT (КОТЯРА)

Артикул: TB-TRR
Опис

Універсальна бойова сумка, що може бути закріплена під плейткеріер чи використовуватися самостійно, як поясна чи кросбоді сумка.

Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

TOMCAT (КОТЯРА) – це модель універсальної бойової сумки, яку зручно використовувати під час виконання різноманітних військових завдань. ТОМСАТ можна носити як поясну або кросбоді сумку, в комплект до неї входить зручний з'ємний пояс/лямка. Або ж її можна кріпити під плитоноску, на РПС чи тактичний ремінь (ворбелт) за допомогою спеціальних кріплень, які також входять в комплектацію до неї.

Ви зможете підлаштувати сумку під власні потреби завдяки універсальному інтерфейсу PVB (PAL/VELCRO/Bungeecord) всередині. 

З цією сумкою ви будете мати швидкий доступ до найнеобхідніших речей. Передбачена окрема кишеня з системою швидкого доступу для пістолета або медикаментів, а також спеціальні кріплення для турнікета та ножиць. Для додаткових дрібних речей на фронтальній поверхні та всередині сумки розміщені кишені на блискавці. 


Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.