Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Тактичний вантажний рюкзак TRADER-M

Артикул: CP-TDB
Опис

Середній вантажний рюкзак під спеціальні завдання. Може використовуватися як медичний, для перенесення дрону DJI Mavic 3 (чи аналогічного за розміром), та під інше обладнання, чи боєприпаси які потребують захисту від механічних пошкоджень.


Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Ранець TRADER-M – вантажний рюкзак середніх розмірів для виконання спеціальних тактичних завдань. Його загальний об’єм становить 20 л, цього достатньо для транспортування дрона DJI Mavic 3 (або дронів аналогічного розміру), різноманітного обладнання, боєприпасів. 

Тактичний вантажний рюкзак TRADER-M зручний у використанні. Його розміри можна зменшувати за допомогою бокових компресійних ременів, які виготовлені з міцної, не схильної до стирання тканини. 

Використовуючи ранець TRADER-M можете бути впевненими в тому, що його вміст захищений як від потрапляння вологи, так і від механічних пошкоджень. Основна тканина ранця MIL-SPEC CORDURA 500D - надміцна та водонепроникна. Вона легко очищається від забруднень, має додаткову NIR обробку, яка робить рюкзак невидимим для приладів нічного бачення ворога. 

Бокові стінки та передня частина ранця укріплені легкою та надійною піною EVA, яка здатна захистити вміст рюкзака від механічних пошкоджень, а її мала вага не збільшує навантаження на спину воїна. 

На зовнішній поверхні рюкзака розміщено  MOLLE/PAL інтерфейс, на який можна кріпити додаткові кишені, підсумки, або інші речі. Внутрішня поверхня ранця виготовлена з якісної велкро тканини MARAND, на яку можна кріпити додаткові елементи.

Рюкзак дуже зручно носити на спині, його шлейки легко регулюються на не натирають плечі. Також на верхній його частині розміщена міцна ручка, за яку можна нести ранець.


Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.