Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Тактичний вантажний рюкзак TRADER-M для дрона DJI Mavic 3

Артикул: CP-TDB
Опис

Середній вантажний рюкзак, TRADER DRONE-M, під спеціальні завдання. Комплектується елементами захисту для перенесення дрону DJI Mavic 3 (чи аналогічного за розміром).


Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

TRADER DRONE-M – це спеціальний вантажний рюкзак середнього розміру, призначений для перенесення, транспортування дрона DJI Mavic 3, чи іншого дрона аналогічного за розмірами. Загальний об’єм ранця становить 20 л. У комплекті йде спеціальний набір захисних елементів для дрона, пульта, батарей та інших аксесуарів, а також два чохли для 10 дюймового планшета.

Ранець стане у пригоді операторам дронів, адже ним дуже зручно користуватись. Він стане вашим надійним помічником під час виконання тактичних бойових завдань. Все ваше спорядження, покладене в рюкзак, буде надійно захищено як від вологи, так і від механічних пошкоджень.

Фронтальна та бокові поверхні ранця мають додаткове укріплення піною EVA. Вона дуже легка, тож не обтяжує спину воїна, водночас гарно захищає вміст рюкзака від пошкодження. 

Рюкзак  TRADER DRONE-M виготовлено з надміцної та надійної тканини MIL-SPEC CORDURA 500D. Вона водонепроникна, не втрачає своїх захисних властивостей як при дуже низьких, так і при високих температурах. Тканина має NIR обробку для додаткового захисту від ворожих приладів нічного бачення. 

На внутрішній частині ранця зручно кріпити додаткові елементи, адже вона виконана з функціональної велкро тканини MARAND. На всій поверхні рюкзака ми розмістили MOLLE/PAL інтерфейс, на який можна кріпити кишені, підсумки та різне спорядження. 

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.