Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Тактичний вантажний рюкзак TRADER-L

Артикул: CP-TRB
Опис

Великий вантажний рюкзак під спеціальні завдання. Може використовуватися як медичний, для перенесення дрону DJI Matrice 30T (чи аналогічного за розміром), та під інше обладнання, чи боєприпаси які потребують захисту від механічних пошкоджень.Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Великий  вантажний рюкзак TRADER-L призначений для виконання спеціальних тактичних завдань. Його можна використовувати для перенесення медикаментів, дронів типу DJI Matrice, або іншого обладнання: військового спорядження, яке потребує додаткового захисту від механічних пошкоджень. Об’єм основного відділення становить 33 л.

Створюючи цю модель ми враховували особливості сучасних військових дій в Україні та побажання наших воїнів. Конструкція ранця TRADER-L продумана до дрібниць. Підвісна плечова система зручна при використанні з бронезахистом.

Основна тканина, MIL-SPEC CORDURA 500D, здатна витримувати різкі температурні перепади та великі навантаження. Вона ідеально підходить для військового спорядження, адже є стійкою до пошкоджень, водонепроникна, здатна захищати вміст ранця від бруду та вологи. Тканина ранця має спеціальну NIR обробку, яка робить його непомітним для приладів нічного бачення. 

Рюкзак TRADER-L здатен захистити ваше спорядження не тільки від вологи та забруднень, а й від механічних пошкоджень. Його бокові стінки та передня частина укріплені щільною піною EVA. А за допомогою спеціальних компресійних ременів, розміщених по боках, ранець можна зробити більш компактним.

На передній частині рюкзака розміщено дві додаткові плоскі кишені. Також, завдяки MOLLE/PAL інтерфейсу та велкро тканині,  на нього можна кріпити додаткові кишені, підсумки або необхідне військове спорядження.


Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.