Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Тактичний вантажний рюкзак TRADER-L для дрона DJI Matrice 30T

Артикул: CP-TRD
Опис

Великий вантажний рюкзак, TRADER DRONE-L, під спеціальні завдання. Комплектується елементами захисту для перенесення дрону DJI Matrice 30T (чи аналогічного за розміром).


Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Великий вантажний рюкзак - TRADER DRONE-L, призначений для перенесення спеціального військового вантажу та виконання різних тактичних завдань. Ця модель створена для транспортування дрона DJI Matrice 30T (або дрона іншої моделі, подібного за розміром). 

Вся конструкція тактичного ранця TRADER DRONE-L продумана та досконала. Його загальний об’єм 33 л, у комплекті йде набір захисних елементів для дрона, пульта, батарей та інших аксесуарів. 

Виготовлено ранець з якісних та зносостійких матеріалів, які можуть витримувати велике навантаження та не підведуть у критичні моменти. Основна тканина рюкзака, MIL-SPEC CORDURA 500D, відрізняється своєю міццю та захисними властивостями. Вона водонепроникна, здатна захистити вміст ранця від вологи та бруду.

Для захисту спорядження від механічного пошкодження його бокові стінки укріплені щільною піною EVA. Ця піна забезпечує відмінний захист, вона дуже легка і не обтяжує воїна. 

При необхідності ранець можна зробити більш компактним. Для цього у нього по боках розміщені спеціальні компресійні ремені, які виготовлено з міцної тканині, не схильної до перетирань та пошкоджень. 

Підвісна плечова система зручна при використанні з бронезахистом. Також на ранець можна закріпити пояс, зверніть увагу, що він не входить в комплектацію. 

Для вашої зручності розміщено MOLLE/PAL інтерфейс по всій поверхні рюкзака. На нього можна кріпити додаткові кишені або спорядження. 


Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.