Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Тактичний вантажний рюкзак TRADER-L МЕДИЧНИЙ

Артикул: CP-TRM
Опис

Великий вантажний рюкзак під спеціальні завдання. Комплектується як медичний.Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

TRADER-L МЕДИЧНИЙ – це великий та вмісткий вантажний рюкзак, призначений для транспортування та перенесення медичних матеріалів та медикаментів у польових умовах. 

Загальний об’єм ранця становить 33 л. 

У комплекті до нього йде набір сумок та панелей під інструменти, медикаменти з кріпленням на велкро панелях. 

Вся конструкція ранця продумана до дрібниць. При створенні цієї моделі ми враховували побажання військових та особливості сучасних бойових дій.


Всі медичні засоби у рюкзаку будуть надійно захищені як від вологи, пилу, бруду так і від механічних пошкоджень. Основна тканина ранця - MIL-SPEC CORDURA 500D, надміцна та водонепроникна. При необхідності легко очищається від різноманітних забруднень, не схильна до стирання або псування. Вся фурнітура, застібки, стрічки виготовлені з надійних матеріалів, здатних витримувати значне навантаження. 

Для додаткового захисту вмісту ранця його бокові стінки та фронтальна частина рюкзака укріплені щільною піною EVA. Вона дуже легка, майже невагома, водночас має чудові захисні властивості.

Вантажний рюкзак TRADER-L МЕДИЧНИЙ можна зробити більш компактним, за допомогою чотирьох компресійних ременів, розміщених на його бокових поверхнях. 

Ранець TRADER-L МЕДИЧНИЙ має підвісну плечову системи, яка зручна при використанні з бронезахистом.. Також на рюкзак можна закріпити пояс, зверніть увагу, що він не входить в комплектацію.

По всій поверхні ранця розміщений  MOLLE/PAL інтерфейс для кріплення додаткових кишень, а внутрішня частина ранця виконана з якісної велкро тканини MARAND, на яку можна кріпити необхідні додаткові елементи. 

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.