Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Тактичний вантажний рюкзак TRADER-L МЕДИЧНИЙ

Артикул: CP-TRM
Опис

Великий вантажний рюкзак під спеціальні завдання. Комплектується як медичний.Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

TRADER-L МЕДИЧНИЙ – це великий та вмісткий вантажний рюкзак, призначений для транспортування та перенесення медичних матеріалів та медикаментів у польових умовах. 

Загальний об’єм ранця становить 33 л. 

У комплекті до нього йде набір сумок та панелей під інструменти, медикаменти з кріпленням на велкро панелях. 

Вся конструкція ранця продумана до дрібниць. При створенні цієї моделі ми враховували побажання військових та особливості сучасних бойових дій.


Всі медичні засоби у рюкзаку будуть надійно захищені як від вологи, пилу, бруду так і від механічних пошкоджень. Основна тканина ранця - MIL-SPEC CORDURA 500D, надміцна та водонепроникна. При необхідності легко очищається від різноманітних забруднень, не схильна до стирання або псування. Вся фурнітура, застібки, стрічки виготовлені з надійних матеріалів, здатних витримувати значне навантаження. 

Для додаткового захисту вмісту ранця його бокові стінки та фронтальна частина рюкзака укріплені щільною піною EVA. 

Ранець TRADER-L МЕДИЧНИЙ має підвісну плечову системи, яка зручна при використанні з бронезахистом.

По всій поверхні ранця розміщений  MOLLE/PAL інтерфейс для кріплення додаткових кишень, а внутрішня частина ранця виконана з якісної велкро тканини, на яку можна кріпити необхідні додаткові елементи. 

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.