Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Сумка Grab Bag WALKER

Артикул: EB-WLK
Опис

WALKER входить до класу GRAB BAG, тобто сумка призначена для того щоб взяти все необхідне у екстреній ситуації. Також підходить яке сумка для поїздок на стрілецький полігон, чи як велика EDC, медична сумка.

Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

WALKER – зручна та функціональна військова тактична сумка. Вона належить до класу GRAB BAG, тобто може використовуватись для того, щоб взяти найнеобхідніші речі у випадку екстреної ситуації. Також її можна використовувати для перенесення різного воєнного або медичного спорядження відповідного розміру та зручно брати на стрілецький полігон тощо. 

Сумку WALKER дуже зручно переносити та транспортувати. Для цього у неї передбачено регульований плечовий ремінь з демпфером та ручка для перенесення. Також в комплект входить знімний поясний ремінь, тож сумку можна зафіксувати на поясі під час активного використання. 

Весь вміст сумки буде надійно захищено від потрапляння бруду та вологи. Основна тканина MIL-SPEC CORDURA 500D є надміцною та водонепроникною. Вона має додаткову NIR обробку, яка робить сумку невидимою для ворожих приладів нічного бачення. 

Основне відділення сумки має об’єм 6,7 літра та закривається на блискавку, його підкладка зроблена з велкро тканини, до якої можна кріпити додаткові кишені, підсумки або перегородки. Тож ви можете самостійно організувати її вміст, підлаштувати його під власні потреби. 

Сумка має дві бокові кишені, під якими розміщені слоти з півкільцями для кріплення страхувального шнура, ліхтарика та інших інструментів. На внутрішній стороні сумки передбачена окрема кишеня для зберігання документів. 

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.