Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Плитоноска YOROI зі стандартним камербандом

Артикул: PC-YSC
Опис

YOROI - модульний плейткеріер, який можна налаштувати під різні завдання. Дозволяє швидко замінити камербанд та фронтальну панель.

Колiр

Розмір

Розміри з урахуваннім товщини матеріалу плити Розмірна сітка

  • плита M, пояс S
  • плита M, пояс M
  • плита M, пояс L
  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Плитоноска YOROI зі стандартним камербандом– це зручний модульний плейткеріер, який дозволяє налаштовувати його відповідно до своїх конкретних завдань. 

Розроблений для тривалого носіння, плейткеріер YOROI забезпечує щільну та зручну посадку. Плечові лямки ущільнені піною EVA, яка гарантує комфортне носіння протягом тривалого часу.

Плитоноска комплектується стандартним камербандом з пряжками ROС, який має можливість для розміщення балістичного мягкого захисту ІІ класу ДСТУ.

Плитоноска YOROI виготовлена із високоякісної, міцної та стійкої до зносу тканини - MIL-SPEC CORDURA 500D. Вона витримує суворі умови тактичних операцій, не втрачає своїх властивостей при різких температурних змінах та водонепроникна. Тканина має додаткову NIR обробку, яка робить плитоноску невидимою для приладів нічного бачення, та захищає воїна вночі. 

Безпека має першорядне значення в ситуаціях підвищеного ризику. Данна модель має швидкознімну систему для легкого зняття в екстрених ситуаціях за рахунок пряжок ROC на камербанді та плечах. 

В комплект до плейткерієра входять знімні демпфери, які закріплюються на внутрішню поверхню, сама підкладка демпферів виготовлена з міцної сітки GEDEON, що забезпечує вентиляцію. 

Плити не входять в комплектацію, їх можна купити окремо. 

Під час розробки конструкції плитоноски YOROI ми дослухались до побажань військових та потреби наших воїнів. Якщо у вас виникли складнощі з вибором розміру плитоноски, наші менеджери допоможуть вам підібрати оптимальний виріб.

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.