Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Бойовий модуль АК

Артикул: MP-MOA
Опис

МОДУЛЬ АК - сумка для перенесення 4 магазинів штурмової гвинтівки та 2 ручних гранат, адаптований для застосування з РПС.

Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Бойовий модуль АК – це підсумок призначений для перенесення двох ручних гранат на чотирьох магазинів штурмових гвинтівок, зручно кріпиться на РПС.

Весь вміст підсумку надійно захищений від бруду, вологи та механічних пошкоджень. Його передня та задня стінка укріплені пластиком, а закритий клапан надійно захищає від потрапляння різних забруднень. Основна тканина підсумка, MIL-SPEC CORDURA 500D, надміцна та водонепроникна, має додаткову NIR обробку, яка робить його невидимим для ворожих приладів нічного бачення. 

Застібки на фастексах забезпечують безшумне використання, що особливо важливо під час виконання бойових завдань. Між магазинами є м’які перегородки, які запобігають стуку магазинів навіть під час активних рухів воїна.


Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.