Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Розвантажувальна система РПС СЕЛУС

Артикул: LB-SLS
Опис

Без перебільшення легендарна РПС, яка вірно служить захисникам України з самого початку війни (2014 року).


РПС дозволяє зручно переносити необхідний боєкомплект, додаткове спорядження.

РПС СЕЛУС має модульний інтерфейс по всій поверхні РПС, що дає можливість комплектувати систему необхідними підсумками.

РПС не обмежує грудну клітину, що дозволяє використовувати її для здійснення тривалих маршів.

4-е покоління РПС СЕЛУС, має передовий, покращений дизайн, розроблений з урахуванням експлуатації наших РПС військовослужбовцями в бойових умовах з 2014 року.


Колiр

Розмір

Розміри з урахуваннім товщини матеріалу плити

  • M
  • L
  • S
  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Розвантажувальна система РПС СЕЛУС використовується військовими ЗСУ з самого початку антитерористичної операції у 2014 році. Весь цей час ми постійно вдосконалювали та покращували цю модель. Її сучасне, четверте покоління, розроблене з урахуванням досвіду експлуатації наших РПС в реальних бойових умовах. Ми врахували всі зауваження та побажання військових. Розвантажувальна система СЕЛУС здатна полегшити важку службу воїна, зробити виконання бойових завдань більш комфортним та безпечним. 

РПС СЕЛУС виготовлено з якісних преміальних матеріалів. Основна тканина  MIL-SPEC CORDURA 500D - водонепроникна, зносостійка та надміцна. Її легко чистити від забруднень та майже неможливо пошкодити. Тканина має додаткову NIR обробку, завдяки якій РПС не помітна для приладів нічного бачення. 

Підкладка розвантажувальної системи виготовлена з міцної та надійної 3D сітки GEDEON, яка добре вентилюється та не запарює тіло. 

Завдяки РПС СЕЛУС ви зможете зручно переносити необхідний боєкомплект та інше бойове спорядження. Розвантажувальна система має модульний інтерфейс, яка дозволяє кріпити додаткові підсумки.

М’який пояс не заважає та не тисне навіть під час активних бойових дій. Завдяки продуманій системі регулювання його можна застосовувати сумісно з тактичними рюкзаками ТІРАС та КРАБ. Пояс не обмежує воїна в рухах, не давить на грудну клітину та забезпечує рівномірне розподілення навантаження на спину та таз. Він ідеально підходить не тільки для активних бойових дій, а й для здійснення тривалих маршів. 

Внутрішній жорсткий пояс забезпечує стабільність під навантаженням та під час рухів. Завдяки йому РПС не перекручується на тілі, не деформується та не натирає. 

Завдяки модульній конструкції ви зможете регулювати РПС та підлаштовувати її під свої потреби. 

За необхідністю, у РПС СЕЛУС можна встановити додатковий м’який балістичний захист другого класу по ДСТУ. Зверніть увагу, що він не входить до комплектації ремінно-плечової системи.

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.