Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Штурмовий рюкзак HELLDIVER

Артикул: BC-HDR
Опис

Рюкзак створений для штурмових підрозділів.

Дизайн рюкзака враховує специфіку використання рюкзака сумісно з бронезахистом та поясними системами.

Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Рюкзак HELLDIVER – продуманий та зручний рюкзак, модель якого розроблялась спеціально для використання штурмовими підрозділами. Створюючи його дизайн ми врахували специфіку використання рюкзака сумісно з бронезахистом та поясними системами. Завдяки цьому ранець не заважає воїну, а слугує надійним компаньйоном та помічником. 

Для штурмового рюкзака HELLDIVER ми використовуємо лише якісні тканини та надійну фурнітуру, яка здатна слугувати багато років та витримувати значні навантаження. 


Основна тканина ранця - MIL-SPEC CORDURA 500D, здатна захистити речі та спорядження воїна від вологи та бруду в будь-яку погоду. Вона водонепроникна, може витримувати як дуже низькі, так і дуже високі температури. Тканина має додаткову NIR обробку, завдяки якій ваш рюкзак залишиться непомітним для тепловізорів, приладів нічного бачення ворога. 


Штурмовий рюкзак HELLDIVER компактний, його загальний об’єм складає 31 літр. Водночас завдяки продуманому розташуванню кишень - одне основне відділення та шість додаткових кишень, їм дуже зручно користуватись. 


На фронтальній частині ранця розміщена одна велика кишеня, яка має органайзер та стінку із велкро тканини, на яку можна кріпити додаткові знімні аксесуари, наприклад підсумки. Також на передній частині рюкзака розміщена маленька кишеня, укріплена піною, для додаткового захисту вмісту. В ній можна переносити дрібні цінні речі. 


Дві великі бокові кишені призначені для зберігання важливих речей, які мають бути завжди під рукою, наприклад для набоїв, води чи продуктів харчування. Також у ранця є дві маленькі бокові кишені, призначені для зберігання важливих дрібниць, наприклад ліхтарика, акумуляторів, різноманітних аксесуарів для зброї тощо. 

На внутрішній частині основного великого відділення є велкро панель, до якої можна також закріпити необхідні речі. 

Штурмовий рюкзак HELLDIVER має високу посадку на спині, а його задня частина укріплена жорсткою рамою. Плечова система ранця спеціально розроблена для використання разом з бронежилетами, ремінно-поясними системами та ворбелтами. 

При надяганні на бронежилет штурмовий рюкзак HELLDIVER не зміщується навіть під час активних дій. Він міцно зафіксований на спині завдяки двом вертикальним валикам. 

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.