Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Полегшений бронежилет РЕЙТАР

Артикул: PC-RTR
Опис

Полегшений бронежилет РЕЙТАР - сиcтема бронезахисту з пряжками швидкого скиду ROC.

Колiр

Розмір

Розміри з урахуваннім товщини матеріалу плити Розмірна сітка

  • плита L, пояс M
  • плита M, пояс S
  • плита L, пояс L
  • плита M, пояс M
  • плита M, пояс L
  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Плейткеріер РЕЙТАР – це сучасна та зручна плитоноска, яку можна використовувати під час виконання різноманітних бойових завдань. Ця модель відрізняється своєю зручністю, легкістю та надійністю, здатна полегшити роботу воїна та захистити його життя навіть у складних умовах. 

При створенні плейткерієра Рейтар ми продумали кожну його деталь та ретельно підібрали для нього матеріали, фурнітуру та аксесуари. 

Верхній шар виготовлений з надійної та надміцної тканини MIL-SPEC CORDURA 500D. Вона не пропускає воду та вологу, витримує великі температурні перепади та легко очищується від різних забруднень. Тканина бронежилета має додаткову NIR обробку, і тим самим робить його невидимим для приладів нічного бачення, тепловізорів. Це допомагає воїну залишатись непомітним у темну пору доби.

Особливу увагу заслуговує підкладка з міцної сітки GEDEON. Вона забезпечує вентиляцію, не парить, не псується, легко очищується. Щоб зіпсувати її необхідно докладати чимало сили. 

Всі застібки, фурнітурі, стрічки плитоноски РЕЙТАР виготовлені з якісних та надійних матеріалів, вони витримують велике навантаження, та не підведуть в екстрених випадках.

Завдяки пряжкам ROC, які розміщені на камербанді на плечах, бронежилет РЕЙТАР можна за потреби швидко з себе скинути, не витрачаючи на це зусилля та час. В деяких випадках така опція може врятувати життя людині, наприклад у випадку потрапляння в ДТП, засідку, під завал тощо. 

В плейткерієрі можна розмістити прямокутні бронепластини. Зверніть увагу, що плитоноска РЕЙТАР не комплектується плитами. 

У передні, задні та бокові частини цієї моделі плейткеріера можна вставити м’який балістичний другого класу ДСТУ, придбати який ви зможете на нашому сайті (розділ “додатковий бронезахист”). 

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.