Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Нагрудник (Chest rig) для 4-х магазинів STRIKEMASTER з лямками

Артикул: CR-SMC
Опис

STRIKEMASTER - нагрудник, який можна закріпити на плейткеріер YOROI  за допомогою VELCRO чи використовувати окремо з лямками.

Дозволяє переносити 4 магазини АК, AR15, 2 магазина для пістолета чи інші невеликі речі (мультитул, ліхтарик), 2 гранати, димову гранату чи радіостанцію.  

Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

STRIKEMASTER  використовується для перенесення боєприпасів, інструменту та інших необхідних предметів у ситуаціях, коли повноцінна РПС або бронежилет не потрібні. Наприклад при патрулюванні на далеких дистанціях, розвідувальних місіях та у транспортних засобах.

Він забезпечує кращу маневреність, зручність у будинках, автомобілі та забезпечує швидкий доступ до магазинів.

Регульовані плечові лямки забезпечують правильний розподіл ваги та дозволяють регулювати нагрудник відповідно до розміру користувача. Великий діапазон регулювань дає можливість надягати честріг поверх бронезахисту.

Під час штурмових місій завдяки системі кріплень його можна встановити на плейткеррієр YOROI, зберігаючи оригінальну конфігурацію вмісту. Тому немає необхідності переносити будь-який елемент вантажу з однієї платформи на іншу. Це дає дуже велику гнучкість застосування честріга в швидко мінливих умовах.

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.