Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Рюкзак для пострілів РПГ-7 «ТОР»

Артикул: CP-RPG
Опис

Ранець для перенесення трьох пострілів до РПГ7. 

Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

Рюкзак для пострілів РПГ-7 “ТОР” – це незамінний помічник в бою гранатометника. Продумана конструкція цієї моделі ранця дозволяє воїну легко та зручно переносити три постріли для РПГ-7. 

При виготовленні рюкзака ми використовуємо надійні та якісні матеріали. Основна його тканина, MIL-SPEC CORDURA 500D, надміцна та водонепроникна, стійка до стирання та пошкоджень. Вона здатна захистити постріли та інше військове спорядження від потрапляння вологи чи інших забруднень. Тканина має додаткову NIR обробку, здатну приховати рюкзак від ворожих приладів нічного бачення.

Рюкзак для пострілів РПГ-7 ТОР щільно закривається за допомогою спеціальних клапанів, які застібаються на фастекси. Всередині нього є три відсіки для пострілів із РПГ-7 та три отвори для порохових зарядів. 

Ранець має м’які та зручні плечові лямки, здатні рівномірно розподілити вагу вантажу, тим самим знизити навантаження на спину воїна. Також ранець має дві ручки, за допомогою яких його можна нести в руках.


Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.