Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Сумка-напашник TRACKER

Артикул: TB-TRR
Опис

Напашна сумка, що може бути закріплена під плейткеріер чи використовуватися самостійно, як поясна чи кросбоді сумка.

Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

TRACKER – це зручна та функціональна сумка-напашник, яка ідеально підходить для виконання різноманітних тактичних завдань. Її можна кріпити під плитоноску за допомогою велкро панелі або носити як поясну або кросбоді, використовуючи пояс, який входить до комплектації. Сумка сумісна з захистом паху ТИП-1 ТИП-2. 

Сумка TRACKER виготовлена з надміцної водонепроникної тканини  MIL-SPEC CORDURA 500D, яка не втрачає своїх властивостей протягом тривалого часу, навіть за умов різких перепадів температури. Тканина захистить ваше спорядження від потрапляння вологи та пилу. Також вона має додаткову NIR обробку, яка робить сумку непомітною для інфрачервоних ПНБ ворога. 

По боках сумки розміщені кріплення PAL до яких ви можете закріпити додаткове спорядження, наприклад ручку, хімічне джерело світла (ХІС), підсумки тощо. Також на сумці передбачено еластичне кріплення для турнікета та ножиць. Всередині сумки та на фронтальній його частині розміщено додаткові кишені на блискавці, в які можна складати важливі дрібні речі. 

Сумка TRACKER має окрему кишеню для м’якого балістичного захисту (в комплект не входить).

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.