Лого
Вхід / Реєстрація
mainImg
є в наявності

Тактичний вантажний рюкзак TRADER-M МЕДИЧНИЙ

Артикул: CP-TDM
Опис

Середній вантажний рюкзак під спеціальні завдання. Комплектується як медичний.


Колiр

  • Інформація
  • Характеристики
  • Доставка та оплата

TRADER-M МЕДИЧНИЙ - це зручна модель вантажного рюкзака середнього розміру, призначення для перенесення медичного спорядження. Загальний об’єм ранця становить 20 л, він комплектується набором  сумок та панелей під інструменти, медикаменти з кріпленням на велкро тканині MARAND. 

Тактичний вантажний рюкзак TRADER-M МЕДИЧНИЙ стане незамінним помічником та компаньйоном, в ньому дуже зручно зберігати та транспортувати медичні засоби, вони в ньому повністю захищені від забруднень, вологи, механічних пошкоджень. 

Основна тканина ранця, MIL-SPEC CORDURA 500D, надійна та дуже міцна. Вона не пропускає вологу, має додаткову NIR обробку, яка робить рюкзак невидимим для приладів нічного бачення. При виготовленні ранця ми використовуємо якісну фурнітуру та застібки, які не ламаються та не підводять в критичні моменти. 

Ваше медичне спорядження, розміщене в ранці, буде надійно захищено від механічного впливу завдяки піні EVA, якою укріплені бокові та фронтальна панель. Така піна майже невагома, та не додає ваги ранця.

Ранець зручно носити за плечима, його лямки добре регулюються, рівномірно розподіляють навантаження на спину. Також ранець можна тримати за ручку, яка розташована на його верхній частині. 

Завдяки продуманому MOLLE/PAL інтерфейсу на рюкзак можна кріпити додаткове спорядження, кишені, підсумки тощо. 

За необхідністю ви можете зробити рюкзак більш компактним. Для цього на його бокових панелях є спеціальні компресійні ремені, дуже міцні, не схильні до стирання.

Файли Cookie
Користуючись цим веб-сайтом, ви погоджуєтеся зберігати файли cookie на вашому пристрої для покращення навігації сайтом, аналізу використання сайту та допомоги в наших маркетингових зусиллях. Перегляньте нашу Політику конфіденційності для отримання додаткової інформації.